Kinderdans
Tijdens de cursus kinderdans maak je kennis met verschillende dansstijlen. Er wordt gewerkt aan een technische basis waarbij flexibiliteit, conditie, concentratie en dansvaardigheden centraal staan. Maar dansplezier staat uiteraard altijd voorop! Op de vetste muziek van bijvoorbeeld het Junior Songfestival, musicals, coole DJ’s of voor jou nog onbekende artiesten werken we aan afwisselende choreografieën.
Docenten
Marie-Claire CelestinEmily van Hooff
Dans | |||||||
dag | tijd | locatie | lesgroep | docent | proefles | aanmelden | |
maandag | 15:00 - 15:45 | Ballet voor kleuters 4 t/m 6 jaar groep 1 (PK-5) | Andrea Tesselaar | ||||
maandag | 15:30 - 16:30 | Streetdance 8 t/m 10 jaar (SUH-1) | Emily van Hooff, Lara Knoops | ||||
maandag | 15:45 - 16:30 | Kleuterdans 4 t/m 6 jaar groep 1 (PK-6) | Andrea Tesselaar | ||||
maandag | 16:15 - 17:45 | The Warriors 10 t/m 13 jaar (WED-1) | Irene Mommers, Dennis Westenend | ||||
maandag | 16:30 - 17:30 | Streetdance 10 t/m 12 jaar (SUH-2) | Lara Knoops | ||||
maandag | 16:30 - 17:30 | Klassiek ballet 6 t/m 8 jaar groep 1 (KLASSIEK-5) | Andrea Tesselaar | ||||
maandag | 17:30 - 18:30 | Streetdance 12 t/m 14 jaar (SUH-3) | Lara Knoops | ||||
maandag | 17:30 - 18:30 | Klassiek Ballet 8 en 9 jaar (KLASSIEK-6) | Andrea Tesselaar | ||||
maandag | 17:45 - 19:15 | The Grand Mob 13 t/m 16 jaar (WED-2) | Dennis Westenend | ||||
maandag | 18:30 - 19:30 | Streetdance 14 t/m 17 jaar (SUH-4) | Lara Knoops | ||||
maandag | 19:15 - 20:45 | The Saintz 16+ (WED-3) | Dennis Westenend | ||||
maandag | 19:30 - 20:30 | Urban volwassenen 18+ (VOLW-2) | Lara Knoops | ||||
maandag | 20:00 - 21:00 | Volwassenen improvisatielessen (VOLW-3) | Andrea Tesselaar | ||||
dinsdag | 15:30 - 16:30 | Jazz 6 t/m 9 jaar (JAZZ-1) | Laura Heider, Bai Li Wiegmans | ||||
dinsdag | 15:30 - 16:30 | Klassiek ballet 6 t/m 8 jaar groep 2 (KLASSIEK-1) | Andrea Tesselaar | ||||
dinsdag | 16:30 - 17:30 | Jazz 9 t/m 12 jaar (JAZZ-2) | Laura Heider | ||||
dinsdag | 16:30 - 17:30 | Klassiek ballet 9 t/m 11 jaar (KLASSIEK-2) | Andrea Tesselaar | ||||
dinsdag | 17:00 - 18:00 | Breakdance 8 t/m 12 jaar (BREAK-2) | Willem van Lieshout | ||||
dinsdag | 17:30 - 18:30 | Jazz 13 t/m 16 jaar (JAZZ-3) | Laura Heider | ||||
dinsdag | 17:30 - 18:45 | Klassiek ballet 16 t/m 18 jaar onderdeel spitzen (KLASSIEK-4) | Andrea Tesselaar | ||||
dinsdag | 18:30 - 19:30 | Jazz 16 t/m 18 jaar (JAZZ-4) | Laura Heider | ||||
dinsdag | 18:45 - 19:45 | Klassiek ballet 12 t/m 15 jaar (KLASSIEK-3) | Andrea Tesselaar | ||||
dinsdag | 19:30 - 20:30 | Jazz demo 14+ (JAZZ-5) | Laura Heider | ||||
dinsdag | 20:00 - 21:00 | Klassieke & Moderne dans voor volwassenen (VOLW-1) | Andrea Tesselaar | ||||
woensdag | 09:30 - 10:15 | Cursus peuterdans 2 t/m 3 jaar groep 1 (PK-1) | Marie Claire Celestin | ||||
woensdag | 10:15 - 11:00 | Cursus peuterdans 2 t/m 3 jaar groep 2 (PK-2) | Marie Claire Celestin | ||||
woensdag | 15:45 - 16:30 | Ballet voor kleuters 4 t/m 6 jaar groep 2 (PK-4) | Lara Knoops | ||||
woensdag | 16:30 - 17:30 | Modern voor beginners 10 t/m 12 jaar (MODERN-1) | Lara Knoops | ||||
woensdag | 17:30 - 18:30 | Modern voor beginners 12 t/m 17 jaar (MODERN-3) | Lara Knoops | ||||
woensdag | 18:30 - 20:00 | Modern voor gevorderden 12+ (MODERN-2-4) | Lara Knoops | ||||
woensdag | 20:00 - 21:00 | Afro volwassenen 18+ (AFRO) | Lara Knoops | ||||
donderdag | 15:00 - 15:45 | Kleuterdans 4 t/m 6 jaar groep 2 (PK-7) | Emily van Hooff | ||||
donderdag | 15:45 - 16:45 | Kinderdans 6 t/m 8 jaar groep 1 (KIND-1) | Emily van Hooff | ||||
donderdag | 16:45 - 17:45 | Streetdance 8 t/m 10 jaar (SUH-5) | Emily van Hooff | ||||
donderdag | 16:45 - 18:15 | The Grand Mob 13 t/m 16 jaar (WED-2) | Dennis Westenend | ||||
donderdag | 17:45 - 18:45 | Streetdance/urban 9 t/m 12 jaar (SUH-8) | Emily van Hooff | ||||
donderdag | 18:45 - 19:45 | The Saintz 16+ (WED-3) | Dennis Westenend | ||||
donderdag | 18:45 - 20:15 | The Warriors 10 t/m 13 jaar (WED-1) | Irene Mommers, Dennis Westenend | ||||
donderdag | 20:15 - 21:15 | Streetdance&Hiphop 14+ gevorderden (SUH-GEVORDERD) | Irene Mommers | ||||
vrijdag | 14:00 - 14:45 | Peuterles 2 t/m 3 jaar (PK-9) | Marie Claire Celestin | ||||
vrijdag | 15:00 - 15:45 | Kleuterdans 4 t/m 6 jaar groep 3 (PK-8) | Marie Claire Celestin | ||||
vrijdag | 15:45 - 16:45 | Kinderdans 6 t/m 8 jaar groep 2 (KIND-2) | Marie Claire Celestin | ||||
vrijdag | 16:45 - 17:45 | Streetdance/urban 8 t/m 10 jaar (SUH-9) | Marie Claire Celestin | ||||
vrijdag | 17:45 - 18:45 | Urban 10 t/m 14 jaar (SUH-6) |